0

Tipy a odporúčania

Tipy a triky – rubrika s odbornými materiálmi o záhradníctve a zeleninárstve. Radíme, odporúčame, zdieľame tajomstvá bohatej úrody a pomáhame pestovať pevné a silné rastliny.

14 dec 2022
37

Záhradný dizajn v lesnom štýle si čoraz viac vyberajú ľudia, ktorí sa chcú dostať preč zo života veľkomesta a ponoriť sa do krásy prírodnej krajiny.

01 dec 2022
51

Elegantné vresové kríky s hustým šupinatým olistením a jemnými zvončekovými kvetmi ozdobia každý jesenný záhon a mixborder, ohromia eleganciou a sofistikovanosťou.

31 mar 2022
248

Hydropónia pre jahody je každým dňom čoraz populárnejšia. Táto metóda vám umožňuje získať úrodu šetrnú k životnému prostrediu a chutnú úrodu po celý rok, ktorá nie je v žiadnom prípade horšia ako bobule získané tradičnou technológiou.

26 jan 2022
494

Jesenná výsadba viniča má veľa výhod. Ako dosiahnuť bohatú úrodu hrozna? Prečítajte si všetko o výbere miesta, príprave výsadbovej jamy, reze a ochrane pred zimným chladom. Jednoduché tipy od skúsených vinohradníkov sa zobrazia kliknutím na odkaz!

Gradinamax používa súbory cookies na zlepšenie vášho zážitku z nakupovania na našej webovej stránke. Ak budete pokračovať v používaní našich služieb, budeme predpokladať, že súhlasíte s používaním súborov cookies.