0

O nás

VÁŽENÝ ZÁKAZNÍK,

sme rodinná firma, ktorá je už po generácie spojená s poľským vidiekom. Ako deti a tínedžeri sme získali vedomosti o záhradníctve a pestovaní ovocia v praxi. Začiatkom 90. rokov sme podnikli prvé kroky v zásielkovom predaji rastlín. Odvtedy zbierame skúsenosti, ktoré nám umožňujú neustále zlepšovať a rozvíjať našu  spoločnosť.

GRADINAMAX je symbolom profesionality, dôvery, orientácie na potreby zákazníka a viac ako 20 rokov skúseností na poľskom trhu. Ponúkame bohatý a rozmanitý sortiment sadeníc, cibuliek kvetov, semien a mycélia. Naše sadenice, cibule a semená pochádzajú len z certifikovaných poľských a holandských škôlok a výrobcov. Pri výbere dodávateľov sa riadime najvyššou kvalitou ponúkaných výrobkov. Všetky naše výrobky sú skladované v špeciálnych podmienkach s neustálym dohľadom nad teplotou a vlhkosťou. Okrem dodávania sadeníc najvyššej kvality ponúkame profesionálnu telefonickú a online podporu prostredníctvom našich operátorov, ktorí sú pripravení odpovedať na všetky vaše otázky.

Naším cieľom je predávať tie najlepšie rastliny, ktoré prinesú bohatú úrodu a potešia našich zákazníkov.

V našej ponuke nájdete najlepšie vybrané druhy a odrody:

 1. semená zeleniny a kvetov,
 2. mycélium jedlých húb,
 3. kvetinové cibuľky,
 4. trvalkové kvety,
 5. okrasné rastliny a kríky,
 6. ovocné kríky,
 7. ovocné stromy,
 8. stĺpovité stromy,
 9. sadenice ruží,
 10. sadenice jahôd.

Výhody nakupovania na GRADINAMAX.SK:

 • Bohatý sortiment - viac ako 3500 položiek
  V našej ponuke nájdete najobľúbenejšie odrody ovocných stromov a kríkov, veľkokveté a popínavé ruže, kvetinové cibule a semená. Neustále vyhľadávame nové vyšľachtené odrody, ktoré pravidelne pridávame do našej ponuky.
 • Dlhoročné skúsenosti
  Už viac ako 20 rokov zbierame skúsenosti, ktoré pretavujeme do nových postupov pestovania rastlín, skladovania cibuliek a odrezkov a ich prípravy na prepravu. Vďaka neustálemu rozvoju úspešne dodávame našim zákazníkom viac ako 100 000 sadeníc ročne, ktoré skrášľujú záhrady po celej krajine.
 • 100 % záruka spokojnosti na všetky produkty
  Vďaka získaným skúsenostiam sme zaviedli niekoľko postupov, ktoré minimalizujú riziko vyschnutia rastlín počas balenia a prepravy. Preto poskytujeme 100 % záruku na všetky naše odrezky a cibule. Ak však s rastlinami nie ste spokojní, stačí podať reklamáciu a my vám pošleme novú rastlinu prípadne vám vrátime peniaze.
 • Profesionálne balenie
  Koreňový systém našich rastlín je zabalený v špeciálnej zmesi rašeliny a hydrogélu - tá chráni rastlinu pred minerálnymi živinami a vodou počas prepravy. Rastliny sa balia do špeciálne navrhnutých obalov, ktoré ich chránia pred nepriaznivými poveternostnými podmienkami a mechanickým poškodením.
 • Telefonický kontakt pred odoslaním
  Deň pred odoslaním zavoláme zákazníkovi a poskytneme mu informácie o dátume odoslania, výške poplatku a predpokladanom dátume doručenia. Je dôležité, aby telefónne číslo, ktoré ste nám uviedli, bolo správne. Balíky posielame len so súhlasom zákazníka.
 • Sledovanie balíka
  Počas telefonického hovoru môžete konzultanta požiadať, aby skontroloval, kde sa vaša zásielka nachádza, alebo vám poskytne číslo zásielky, aby ste si overili, kde sa nachádza. Tieto informácie môžete získať aj vo vašej klientskej zóne.
 • Jednoduché objednávanie
  Objednávku môžete jednoducho a intuitívne uskutočniť prostredníctvom nášho online obchodu gradinamax.sk, alebo počas telefonického rozhovoru s naším konzultantom: (+421) 232-179-925.
 • Darčeky a propagačné akcie
  Prihláste sa k odberu nášho newslettera, zaregistrujte sa v obchode gradinamax.sk a využívajte obrovské množstvo akcií a zliav. Každý týždeň nové produkty lacnejšie aj o 75 %.
 • Pohodlné spôsoby platby
  Objednávku môžete zaplatiť alebo na dobierku.
 • Vysoký štandard služieb zákazníkom
  O svojich zákazníkov sa staráme najlepšie, ako vieme. Poradíme vám, ako sadiť, pestovať a starať sa o rastliny. Informujeme o akciách a zľavách. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte zavolať nášmu poradcovi na (+421) 232-179-925.
 • Záhradnícka komunita
  Sekcia záhradníckych rád, odborných článkov, ktoré vám pomôžu pri pestovaní, kultivovaní a starostlivosti o rastliny.
mc visa dhl dpd 123kurier